Almanya’da Patent Vekili ve Marka Avukatı: Birçok sabit ücret fiyatı!

Almanya’daki Patent Hukuk Büromuz ve Fikri Mülkiyet Hukuk Büromuz – bir Patent Vekili (Alman Patent Vekili, Avrupa Patent, Marka ve Tasarım Vekili) ve bir Alman Avukat / Fikri Mülkiyet Avukatı ile – birçok sabit ücret fiyatı sunar ve yıllardır çeşitli ülkelerden müvekkilleri ve avukatları temsil eder.

Örneğin aşağıdaki hukuk alanlarında yardımcı oluyoruz:

Marka Hukuku: örneğin bir Alman ticari markasının başvurusu, Avrupa Birliği ticari marka başvurusu, İsviçre ticari marka başvurusu, ticari marka araştırması vb.

Tasarım Hukuku: örneğin bir Alman tasarımının başvurusu, Avrupa Birliği tasarım başvurusu, İsviçre tasarım başvurusu vb.

Patent Hukuku: örneğin bir Alman patentinin başvurusu, Avrupa patent başvurusu, Uluslararası (PCT) patent başvuruları, Almanya’da ulusal aşamaya giriş, Avrupa’da bölgesel aşamaya giriş, Avrupa Üniter Patenti olarak veya Almanya gibi seçilmiş ülkelerde patent doğrulaması vb.

Faydalı Model Hukuku: örneğin Almanya’da faydalı model hazırlanması ve dosyalanması, faydalı model dallanması, Almanya’da ulusal aşamaya giriş vb.

– Amazon pazarındaki yasal sorunlarla ilgili destek (örneğin fikri mülkiyet haklarının ihlali)

Biz teklif ediyoruz:

  • Fikri mülkiyet konularında Almanya ve Avrupa’da hukuki destek
  • Fikri mülkiyet haklarının uygulanması için ucuz sabit ücret fiyatları
  • Profesyonellerimizin uzun yıllara dayanan deneyimi

Sizin veya müvekkillerinizin Almanya, İsviçre veya Avrupa Birliği’nde fikri mülkiyet hukuku konusunda yardıma ihtiyacı varsa Alman Patent ve Marka Hukuk Büromuzla iletişime geçmeniz yeterlidir.