Патентний повірений і юрист по торговельним маркам в Німеччині: Багато фіксованих цін!

Наша патентна фірма та фірма з інтелектуальної власності в Німеччині – з патентним повіреним (німецьким патентним повіреним, європейським патентним повіреним, повіреним у справах товарних знаків та промислових зразків) та німецьким повіреним / юристом у справах інтелектуальної власності – пропонує багато фіксованих цін та представляє клієнтів та юристів з різних країн протягом багатьох років.

Ми надаємо допомогу, наприклад, в наступних галузях права:

Право на товарні знаки: наприклад, заявка на німецьку торгову марку, реєстрація торгової марки Європейського Союзу, заявка на швейцарську торгову марку, пошук торгової марки і т.д.

Промислове право: наприклад, заявка на німецький промисловий зразок, подача заявки на промисловий зразок в Європейському Союзі, заявка на швейцарський промисловий зразок і т.д.

Патентне право: наприклад, подача заявки на німецький патент, подача заявки на європейський патент, міжнародні патентні заявки (РСТ), перехід на національну фазу в Німеччині, перехід на регіональну фазу в Європі, підтвердження патенту як Європейського унітарного патенту або в окремих країнах, таких як Німеччина, і т.д.

Закон про корисні моделі: наприклад, підготовка та подання заявки на корисну модель в Німеччині, розгалуження корисної моделі, перехід на національну фазу в Німеччині і т.д.

– Супровід юридичних проблем на ринку Amazon (наприклад, порушення прав інтелектуальної власності)

Ми пропонуємо:

  • Юридичний супровід в Німеччині та Європі з питань інтелектуальної власності
  • Низькі фіксовані ціни на застосування прав інтелектуальної власності
  • Багаторічний досвід наших фахівців

Просто зв’яжіться з нашою німецькою юридичною фірмою з питань патентів та торговельних марок, якщо Вам або Вашим клієнтам потрібна допомога у сфері права інтелектуальної власності в Німеччині, Швейцарії або Європейському Союзі.