Rzecznik patentowy i prawnik ds. znaków towarowych w Niemczech: Wiele cen flat fee!

Nasza kancelaria patentowa i kancelaria własności intelektualnej w Niemczech – z rzecznikiem patentowym (niemiecki rzecznik patentowy, europejski rzecznik patentowy, rzecznik ds. znaków towarowych i wzorów przemysłowych) oraz niemieckim adwokatem / prawnikiem ds. własności intelektualnej – oferuje wiele cen ryczałtowych i od lat reprezentuje klientów i prawników z różnych krajów.

Pomagamy np. w następujących dziedzinach prawa:

Prawo znaków towarowych: np. zgłoszenie niemieckiego znaku towarowego, zgłoszenie znaku towarowego w Unii Europejskiej, zgłoszenie znaku towarowego w Szwajcarii, wyszukiwanie znaków towarowych itp.

Prawo wzorów przemysłowych: np. zgłoszenie wzoru przemysłowego w Niemczech, zgłoszenie wzoru przemysłowego w Unii Europejskiej, zgłoszenie wzoru przemysłowego w Szwajcarii itp.

Prawo patentowe: np. zgłoszenie patentu niemieckiego, zgłoszenie patentu europejskiego, międzynarodowe zgłoszenia patentowe (PCT), wejście w fazę krajową w Niemczech, wejście w fazę regionalną w Europie, walidacja patentu jako europejskiego patentu jednolitego lub w wybranych krajach, np. w Niemczech itp.

Prawo wzorów użytkowych: np. przygotowanie i zgłoszenie wzoru użytkowego w Niemczech, rozgałęzienie wzoru użytkowego, wejście w fazę krajową w Niemczech itp.

– Wsparcie przy problemach prawnych na rynku Amazon (np. naruszenie praw własności intelektualnej)

Oferujemy:

  • Wsparcie prawne w Niemczech i Europie w sprawach dotyczących własności intelektualnej
  • Tanie ceny ryczałtowe za stosowanie praw własności intelektualnej
  • Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów

Po prostu skontaktuj się z naszą niemiecką Kancelarią Patentów i Znaków Towarowych, jeśli Ty lub Twoi klienci potrzebują pomocy w zakresie prawa własności intelektualnej w Niemczech, Szwajcarii lub Unii Europejskiej.